HomeAktualności

TO SE NE VRATI!

DRODZY CZYTELNICY!

JUTRO OSTATNI DZIEŃ, A WŁAŚCIWE OSTATNIE GODZINY ISTNIENIA BIBLIOTEKI KOLEGIUM NAUCZYCIELSKIEGO. ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI NA MYŚL O SMUTNYM KOŃCU NAJLEPSZEGO KSIĘGOZBIORU                           W BIELSKU-BIAŁEJ.

NIE CZAS, ABY ROZPAMIĘTYWAĆ DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO, CZY MOŻNA BYŁO OCALIĆ KOLEGIUM.

W TEJ CHWILI MOŻEMY MIEĆ TYLKO NADZIEJĘ, ŻE BOGATY I AKTUALNY KSIĘGOZBIÓR BIBLIOTEKI KN BĘDZIE CHĘTNIE WYPOŻYCZANY                 W PEDAGOGICZNEJ BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ W BIELSKU-BIAŁEJ PRZY UL. KOMOROWICKIEJ.

W IMIENIU SWOIM I KOLEŻANEK SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ZA LATA WSPÓŁPRACY. DO ZOBACZENIA ;-)

Kasia, Magda, Marzena, Wiesia

PRZERWA URLOPOWA

DRODZY CZYTELNICY,

W OKRESIE OD 1 LIPCA DO 25 SIERPNIA BIBLIOTEKA BĘDZIE NIECZYNNA. 18 SIERPNIA OD 9:00 DO 13:00 ZAPLANOWANY JEST DYŻUR W CZYTELNI PRZY UL. KRAKOWSKIEJ.

DO PONOWNEGO KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI - ODDAWANIA KSIĄŻEK I PODBIJANIA KART OBIEGOWYCH -  ZAPRASZAMY OD 26 SIERPNIA.

ZE WZGLĘDU NA LIKWIDACJĘ KOLEGIUM NAUCZYCIELSKIEGO NIE MA JUŻ MOŻLIWOŚCI WYPOŻYCZANIA ZBIORÓW.

PRZERWA WAKACYJNA

DO 30 CZERWCA 2015 R. W GODZ. 9:00 - 15:00 W CZYTELNI PRZY UL. KRAKOWSKIEJ 30 MOŻNA PODBIJAĆ KARTY OBIEGOWE I ZWRACAĆ WYPOŻYCZONE KSIĄŻKI. OD 1 LIPCA DO 26 SIERPNIA - ZE WZGLĘDU NA PRZERWĘ WAKACYJNĄ - BIBLIOTEKA BĘDZIE NIECZYNNA.

INWENTARYZACJA ZBIORÓW

DRODZY CZYTELNICY,
ZE WZGLĘDU NA INWENTARYZACJĘ ZBIORÓW BIBLIOTECZNYCH W DNIACH 18.05 - 12.06.2015 r. BIBLIOTEKA BĘDZIE NIECZYNNA.
W WYMIENIONYM OKRESIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PODBICIA KARTY OBIEGOWEJ I ZWROTU WYPOŻYCZONYCH MATERIAŁÓW CODZIENNIE MIĘDZY 9:00 - 15:00.
ZA WSZELKIE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

INWENTARYZACJA ZBIORÓW BIBLIOTECZNYCH

Ze względu na inwentaryzację zbiorów biblioteka Kolegium Nauczycielskiego będzie czynna do 16 maja. Do tego czasu prosimy o zwrot wszystkich wypożyczonych materiałów.
Od 18 maja (poniedziałek) nie będzie już możliwości korzystania z księgozbioru bibliotecznego.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

W dniach 2 - 8 kwietnia - ze względu na przerwę świąteczną - biblioteka będzie nieczynna. Do korzystania z wypożyczalni i czytelni KN zapraszamy ponownie od 9 kwietnia 2015 r.

ARTETERAPIA W BIBLIOTECE KN

6 listopada o 14:30 w bibliotece Kolegium Nauczycielskiego odbędą się warsztaty arteterapeutyczne z serii "Kreatywny nauczyciel". Zapraszamy wszystkich słuchaczy Kolegium do wzięcia udziału w zajęciach. Zapisy przyjmujemy do 3 listopada (poniedziałek) osobiście u pani Katarzyny Urbaniec lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NOWE GODZINY PRACY BIBLIOTEKI

Zapraszamy do korzystania z wypożyczalni przy ul. Legionów 25 i czytelni przy ul. Krakowskiej 30.  W zakładce "O bibliotece" zamieszczone zostały  godziny pracy biblioteki w roku akademickim 2014/2015.

POCZĄTEK SEMESTRU LETNIEGO

Drodzy Czytelnicy,

od jutra rozpoczynacie zajęcia w semestrze letnim. Już od 8:00 zapraszamy do korzystania z wypożyczalni przy ul. Legionów, a od 9:00 z czytelni przy

ul. Krakowskiej.